Suaugusieji

Suaugusieji

19-50 metų

Šiuolaikinis suaugusiojo gyvenimas nelengvas, dažnai kupinas streso ir įtampos, kuri alina organizmą. Siekiant gerai jaustis, būtinas judėjimas bei sveika mityba. Pieno produktai labai svarbūs norint organizmą aprūpinti reikiamomis medžiagomis, vitaminais ir mikroelementais.

Be to, daugeliu mokslinių tyrimų įrodyta, kad pieno produktai gali būti pouikia prevencine priemone siekiant išvengti tokių negalavimų, kaip diabetas, širdies ligos, insultas, osteoporozė riziką.

Dauguma suaugusių žmponių vartoja per mažai pieno produktų.  19-50 metų amžiaus žmonėms rekomenduojama per dieną suvartoti bent jau 2,5 porcijos pieno, sūrio, jogurto ar kitų pieno produktų. Pieno produktų grupės porcija yra puodelis pieno (250ml), arba 200 g jogurto, arba dvi reikelės sūrio (40g).

MINIMALUS REKOMENDUOTINAS PIENO PRODUKTŲ PORCIJŲ SKAIČIUS:

Pienas padeda mesti svorį

„American Journal of Clinical Nutrition“ paskelbė Izraelio mokslininkų tyrimų rezultatus. Po dvejus metus vykusio eksperimento mokslininkai paskelbė, kad kalcis ir vitaminas D, kurių yra piene, padeda išvengti nutukimo. Tyrimai esą parodė, kad suaugusieji, kurie gerdavo po dvi stiklines pieno kasdien, taip gaudami daugiau vitamino D, per dvejus metus numetė maždaug 5,5 kg daugiau svorio nei tie, kurie negėrė jo visai ar gėrė nedaug. 

Naujienlaiškio prenumerata

Jūsų el. paštas

Siųsti